2e klasse

BUVO Castings

Contact: Rob Custers, tel. 06-51908505, e-mail: rob.custers1@gmail.com

Hotel Centraal

Contact: Mike Aarts, tel. 06-27556155, e-mail: mtaarts@hotmail.com

Educontract

Contact: Axel v.d. Biggelaar, tel. 06-23772413, e-mail: a.vandenbiggelaar@student.maastrichtuniversity.nl

Café d’n Egelantier

Contact: Mathijs de Jongh, tel. 06-30033362, e-mail: dejonghmathijs@gmail.com

Wijnbar Gijs

Contact: Dirk Acda, tel. 06-10088597, e-mail: dirk_acda@hotmail.com

Van Heugten Bouw en Renovatie

Contact: Mathijs Peters, tel. 06-31776086, e-mail: mathijspeters@live.nl

Houtmaat

Contact: Wout Groenen, tel. 06-12072000, e-mail: woutgroenen@live.nl

ISM BV

Contact: Sjoerd van Heugten, tel. 06-57688604, e-mail: sjoerdvanheugten@gmail.com

Jeuken Containerservice

Contact: Thijs Haassen, tel. 06-18912886, e-mail: thijshaassen@gmail.com

Leenen Advies / Regiobank

Contact: Sander Gerritsen, tel. 06-15861783, e-mail: sander_@live.nl

Sphinx

Contact: Niels Bouwmans, tel. 06-11840164, e-mail: nielsbouwmans@hotmail.com

Tonny’s Autorijschool

Contact: Peter Claessens, tel. 06-20746860, e-mail: pjfclaessens@gmail.com

Uncle Buck

Contact: Junis Mahmoud,  tel. 06-27294736, e-mail: junis410@gmail.com

Sponsoren