1e klasse

Assurantiekantoor De Beken / HD Solar BV

Contact: Bob Leenen, tel. 06-29001364, e-mail: bobleenen333@hotmail.com

Café de Canadees / Mark Berkers Tegelwerken

Contact: Joost Berkers, tel. 06-15481965, e-mail: joostberkers15@hotmail.com

Cafétaria Centersnacks Venlo

Contact: Jeffrey v.d. Wallen, tel. 06-11595505, e-mail: jewa1972@outlook.com

Deska Kantoormeubelen / Café Markt 8

Contact: Jos Hurkmans, tel. 06-20038987, e-mail: j.hurkmans@pensioenadviseurs.nl

Dennis Kanters Bestratingen

Contact: Dennis Kanters, tel. 06-30158245, e-mail: info@kantersbestratingen.nl

Duisenburgh

Contact: Dick van Bommel, tel. 06-41471250, e-mail: dickiebomber@hotmail.com

Hurkmans

Contact: Ralf Hurkmans, tel. 06-83057363, e-mail: ralfhurkmans@live.nl

Eet- en Drinkcafé ’t Jagershuis Lierop

Contact: Marwin Roefs, tel. 06-34461617, e-mail: marwin-roefs@hotmail.com

Loomans BV Tegelhandel en Tegelzettersbedrijf

Contact: Chris van Eijk, tel. 06-42902034, e-mail: chris.v.eijk@hotmail.com

Stukadoorsbedrijf Marco Spang

Contact: Tim Koppens, tel. 06-81354581, e-mail: timkoppens33@gmail.com

Top Partyverhuur

Contact: Toon v.d. Biggelaar, tel. 0492-331279/06-53682579, e-mail: toonvandenbiggelaar@gmail.com

Fysio Vissers

Contact: Pieter Velings, tel. 06-13757063, e-mail: p.velings@solvidondernemen.nl

Van Zoggel Straatwerken BV 2

Contact: Bram Verhees, tel. 06-54320660, e-mail: verheesbram@gmail.com

Sponsoren