1e klasse

Assurantiekantoor De Beken / HD Solar BV

Contact: Bob Leenen, tel. 06-29001364, e-mail: bobleenen333@hotmail.com

Café de Canadees / Mark Berkers Tegelwerken

Contact: Joost Berkers, tel. 06-15481965, e-mail: joostberkers15@hotmail.com

Cafétaria Centersnacks Venlo

Contact: Jeffrey v.d. Wallen, tel. 06-11595505, e-mail: jewa1972@outlook.com

Deska Kantoormeubelen / Café Markt 8

Contact: Jos Hurkmans, tel. 06-20038987, e-mail: j.hurkmans@pensioenadviseurs.nl

Duisenburgh

Contact: Dick van Bommel, tel. 06-41471250, e-mail: dickiebomber@hotmail.com

Hurkmans

Contact: Ralf Hurkmans, tel. 06-83057363, e-mail: ralfhurkmans@live.nl

Loomans BV Tegelhandel en Tegelzettersbedrijf

Contact: Chris van Eijk, tel. 06-42902034, e-mail: chris.v.eijk@hotmail.com

Fysio Vissers

Contact: Pieter Velings, tel. 06-13757063, e-mail: p.velings@solvidondernemen.nl

Van Zoggel Straatwerken BV 2

Contact: Bram Verhees, tel. 06-54320660, e-mail: verheesbram@gmail.com

BUVO Castings

Contact: Rob Custers, tel. 06-51908505, e-mail: rob.custers1@gmail.com

Educontract

Contact: Axel v.d. Biggelaar, tel. 06-23772413, e-mail: axelvdb10@gmail.com

Café d’n Egelantier

Contact: Mathijs de Jongh, tel. 06-30033362, e-mail: dejonghmathijs@gmail.com

Sponsoren