Uitslagen

|Uitslagen
Uitslagen 2019-05-27T20:35:10+00:00

Uitslagen 24 mei:
Finale Roman Techno Cup
Acfis – vZoggel 1 (wns)                                                 4   – 4

Promotie/degradatie hoofdklasse
vGennip – DeskaMarkt8                                                 3   – 2

Promotie/degradatie 1e klasse
vOtterdijk – CuundersGlashelder                                    1   – 5


Uitslagen 17 mei:

Hoofdklasse:

Berkvens            – Acfis                  0   – 2

Postel 2               – Toff                   2   – 2

Daan’s                 – Steenstra (regl)  0   – 3

vZoggel 1           – Bij Willem         4   – 5

1e klasse:                                                          

Bankers              – BekenHDSolar 7   – 2

vOtterdijk           – Jagershuis          6   – 5

vZoggel 2           – Jan&Jan             2   – 5

Breukers             – DeskaMarkt8     1   – 5

2e klasse:

Uncle Buck        – Hurkmans          0   – 8

Uitslagen 10 mei
Hoofdklasse
Topparty – Berkvens 1 – 8
Toff – Steenstra 3 -7
vZoggel1 – Postel2 3-4

1e klasse
Jan&Jan – Bankers 1 – 3
VOtterdijk – DeskaMarkt8 4 – 7
Kanters – Breukers 3 – 0
BekenHDSolar – Kanters 5 – 3

2e klasse
Bleekerven – Educontract 4 – 2

Uitslagen 3 mei:
Hoofdklasse:
Bij Willem – Acfis 3 – 6
vGennip – Postel 2  1 – 4
Daan’s – Wapen     3 – 6
Topparty – vZoggel 1  2 – 10
Steenstra – CanadeesMarkBerkers 4 – 2

1e klasse:
vZoggel 2 – vOtterdijk 2 – 4
Loomans – Breukers 5 – 3
Bankers – Jagershuis  5 – 3
DeskaMarkt8 – Jan&Jan 6 – 4

2e klasse:
Uncle Buck – Egelantier 4 – 2
Ons Café – Bleekerven  1 – 2
Educontract – Sphinx 10 – 0
Zunneke – Hurkmans 0 – 7

Uitslagen 17 april:
1e klasse:
Jan&Jan – DeskaMarkt8            3   – 1
vZoggel 2 – Loomans              3   – 3

Uitslagen 19 april
Hoofdklasse:
Steenstra – vGennip             7 – 1
vZoggel 1 – Wapen              4 – 0
Acfis – Toff                         5 – 3
CanadeesMarkBerkers – Postel 2  2 – 5

1e klasse:
Centersnack – Loomans       2 – 2
DeskaMarkt8 – BekenHDSolar  3 – 2
vZoggel 2 – Postel 1            4 – 3
Jagershuis – Jan&Jan            6 – 1

2e klasse:
Zunneke – Uncle Buck        4 – 3
LeenenRegiobank – CuundersGlashelder  4 – 5
Ons Café – Educontract      9 – 2
Sphinx – Bleekerven            1 – 9

Uitslagen 12 april:
Hoofdklasse:
Bij Willem  – Daan’s  (reglementair) 0 – 3
vGennip  – Acfis      1 – 5
Toff  – CanadeesMarkBerkers 4 – 4
Acfis  – Steenstra    4 – 2
Berkvens  – Wapen 3 – 2

1e klasse:
Loomans  – Jan&Jan 2 – 1
vZoggel 2  – Breukers 6 – 0
Centersnacks  – BekenHDSolar  5 – 1
DeskaMarkt8  – Jagershuis  2 – 1

2e klasse:               
Ons Café  – CuundersGlashelder  1 – 3
Educontract  – Hurkmans  2 – 3
Centraal – Uncle Buck  1 – 1

Uitslagen 5 april:
Hoofdklasse:
Topparty  – CanadeesMarkBerkers         1   – 4
Postel 2  – Daan’s   5 – 2
Acfis  – Berkvens    3 – 3
vZoggel 1  – Toff    4 – 1
Wapen  – Steenstra 1 – 3

1e klasse:
vOtterdijk  – Breukers  4 – 1
Centersnacks  – DeskaMarkt8  4 – 2
vZoggel 2  – BekenHDSolar  2 – 1
Bankers  – Postel 1  3 – 3

2e klasse:
Ons Café  – Uncle Buck 3 – 2
Bleekerven  – Hurkmans 0 – 3
Zunneke  – Egelantier 1 – 2

Uitslagen 29 maart:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers – Daan’s 0 – 2
vGennip – vZoggel 1           5 – 8
Berkvens – Toff                   3 – 2

1e klasse:                                                                                     
Jagershuis – Loomans          9 – 2
vZoggel 2 – DeskaMarkt8   4 – 2
vOtterdijk – Jan&Jan           2 – 6
Kanters – Bankers                2 – 3

2e klasse:                                                                                     
Egelantier- LeenenRegiobank 2 – 2
Centraal – Zunneke              5 – 1
Educontract – Uncle Buck   2 – 2
Sphinx – CuundersGlashelder 1 – 5

Uitslagen 22 maart:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers – Berkvens 3 – 5
Bij Willem – Wapen             2 – 2
vGennip – Daan’s                 1 – 7
Postel 2 – Acfis                    3 – 8
Toff – vZoggel 1                  4 – 0
Acfis – Topparty                  8 – 1

1e klasse:                                                                           

Centersnacks – Jagershuis    3 – 1
Breukers – BekenHDSolar   6 – 4
Kanters – Loomans              6 – 2
Bankers – DeskaMarkt8       4 – 3
Postel 1 – Jan&Jan               3 – 2

2e klasse:
Bleekerven – Uncle Buck    2 – 2
Zunneke – Sphinx                4 – 2

Uitslagen 15 maart:
Hoofdklasse:
Topparty – Wapen              6 – 1
Daan’s – vZoggel 1             5 – 0
Steenstra  – Berkvens         3 – 4
Acfis – CanadeesMarkBerkers 11 – 2

1e klasse:
vZoggel 2 – Centersnacks   2 – 1
Postel 1 – Breukers             3 – 3
vOtterdijk – Loomans          5 – 5
Jagershuis – Kanters           1 – 4
BekenHDSolar – Jan&Jan   0 – 3

2e klasse:                         
Ons Café – LeenenRegiobank 2 – 0
CuundersGlashelder – Uncle Buck 7 – 2
Centraal – Egelantier           2 – 5
Educontract – Zunneke       2 – 5

Uitslagen 8 maart:
Hoofdklasse:
vZoggel 1  – CanadeesMarkBerkers 3 – 1
Berkven – Daan’s 2 – 4
Toff – Postel 2     0 – 7
Acfis – Wapen      9 – 0
vGennip – Steenstra 5 – 7

1e klasse:           
Postel 1 – Loomans 1 – 2
vOtterdijk – Kanters 2 – 4
Bankers – Centersnacks 3 – 4
vZoggel 2 – Jagershuis 4 – 0

2e klasse:   
Hurkmans – Centraal 2 – 5
Bleekerven – Zunneke 0 – 5
Egelantier – Uncle Buck 5 – 1

Uitslagen 1 maart:
Hoofdklasse:
Postel 2 – Bij Willem        7 – 2
Topparty – vGennip         2 – 4
Wapen – Bij Willem         0 – 2

1e klasse:
BekenHDSolar – Loomans 3 – 3

2e klasse:
Centraal – Educontract    6  – 2
CuundersGlashelder – Zunneke 12 – 2
Sphinx – LeenenRegiobank (regl) 0 – 3
Uitslagen 22 februari:
Hoofdklasse:
Toff – Topparty     1 – 4
vGennip – Bij Willem 2 – 2
Wapen – Postel 2   4 – 3
Daan’s – CanadeesMarkBerkers 2 – 4
vZoggel 1 – Acfis 3 – 4

1e klasse:
DeskaMarkt8 – Loomans 1 – 6
Breukers – Centersnacks 0 – 2
Postel 1 – Kanters 6 – 3
Jagershuis – vOtterdijk 3 – 3
Bankers – vZoggel 2 3 – 1

2e klasse:
Bleekerven – Centraal 1 – 4
Sphinx – Ons Café 2 – 10
Egelantier – CuundersGlashelder 2 – 2

Uitslagen 15 februari:
Roman Techno Cup:
Toff (wns) – Steenstra      4 – 4
Acfis – Bankers                7 – 2
Bij Willem – Berkvens     1 – 3
vZoggel 1 – Topparty       7 – 0

1e klasse:
Postel 1 – vOtterdijk        7 – 8
Breukers – vZoggel 2       1 – 7

2e klasse:
Hurkmans – Ons Café      1 – 4
Uncle Buck – LeenenRegiobank 1 – 3
CuundersGlashelder – Centraal 2 – 4

Uitslagen 8 februari:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers – Acfis 2 – 10
Steenstra – vZoggel 1          0 – 0
Bij Willem – Topparty          2 – 3
Daan’s – Toff                       4 – 2

1e klasse:
vOtterdijk – Bankers            2 – 3
Centersnacks – Jan&Jan       2 – 2
Postel 1 – DeskaMarkt8       3 – 3
Jagershuis – Breukers           5 – 0
Loomans – BekenHDSolar 3 – 4

2e klasse:
LeenenRegiobank – Sphinx  5 – 1
Hurkmans – CuundersGlashelder 1 – 2
Egelantier – Zunneke           4 – 4

Uitslagen 1 februari:
Hoofdklasse:
Postel 2 – Topparty 5 – 3
Steenstra – Toff       4 – 2
Berkvens – Bij Willem 6 – 1
Wapen – vGennip    1 – 1

1e klasse:
BekenHDSolar – vOtterdijk 7 – 3
Breukers – Bankers 1 – 8
DeskaMarkt8 – Kanters 3- 1
Jan&Jan – vZoggel 2  4 – 1
Loomans – Centersnacks 1 – 5

2e klasse:
Egelantier – Sphinx 6 – 1
Zunneke – LeenenRegiobank  0 – 2
Uncle Buck – Ons Café 3 – 7

Uitslagen 25 januari:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers        – Toff                    5   – 2
Daan’s                                  – vGennip             2   – 1
Berkvens                              – Postel 2              2   – 3
Steenstra                              – Bij Willem          2   – 1
CanadeesMarkBerkers        – Wapen                2   – 3

1e klasse:
DeskaMarkt8                       – vOtterdijk          6   – 3
Loomans                              – vZoggel 2           6   – 1
Postel 1                                – Centersnacks      8   – 4
Jagershuis                            – BekenHDSolar 4   – 5

2e klasse:
CuundersGlashelder            – Educontract       1   – 0
LeenenRegiobank                – Centraal             1   – 0
Egelantier                            – Hurkmans          1   – 1

Uitslagen 18 januari:
Hoofdklasse:
Berkvens – vGennip         3 – 2
Steenstra – Topparty        7 – 3
Acfis – Daan’s                  4 – 1
Bij Willem – Postel 2        1 – 6

1e klasse:
BekenHDSolar – Postel 1 2 – 4
Breukers – Jagershuis       1 – 6
Kanters – vZoggel 2         0 – 5
Centersnacks – vOtterdijk 5 – 4

2e klasse:
Uncle Buck – Sphinx       3 – 1
CuundersGlashelder – Bleekerven 3 – 1
Zunneke – Ons Café        3 – 5
Hurkmans – LeenenRegiobank  0 – 2

Uitslagen 11 januari:
1e klasse:
DeskaMarkt8 – Postel 1 6 – 2
Kanters – Centersnacks 3 – 1
Jan&Jan – Breukers      1 – 2
Loomans – Bankers      0 – 2

2e klasse:
Educontract – CuundersGlashelder 2 – 5
LeenenRegiobank – Zunneke 2 – 1

Uitslagen 4 januari:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers – Topparty 2 – 1

1e klasse:
BekenHDSolar – Breukers   1 – 3
Loomans – vOtterdijk          4 – 3
Centersnacks – Kanters        4 – 1

2e klasse:
Educontract – Bleekerven    3 – 4
Hurkmans – Centraal           3 – 0

Uitslagen 28 december:
Hoofdklasse:
vGennip – Toff             2 – 6
Berkvens – vZoggel 1   4 – 0
Wapen – Daan’s            3 – 2

1e klasse:
Postel 1 – Jagershuis     5 – 2
Kanters – DeskaMarkt8 1 – 5
Bankers – Jan&Jan        3 – 0

2e klasse:
Hurkmans – Sphinx       8- 3
Bleekerven – Egelantier 2 – 3
Centraal – Educontract                             2 – 1
LeenenRegiobank – Uncle Buck 4 – 1

Uitslagen 21 december:
Hoofdklasse:
Postel 2 – Berkvens  1 – 7
Bij Willem – vZoggel 1 2 – 1

Uitslagen 14 december:
Hoofdklasse:
vGennip – Topparty      5 – 2
Bij Willem – Berkvens 1 – 10
vZoggel 1 – Steenstra   5 – 3
Acfis – Postel 2             5 – 3

1e klasse:
Bankers – Breukers       2 – 0
Postel 1 – BekenHDSolar 3 – 0
Loomans – DeskaMarkt8  3 – 1

2e klasse:
LeenenRegiobank – Egelantier 0 – 2
Zunneke – CuundersGlashelder  4 – 2

Uitslagen 7 december:
Hoofdklasse:
Daan’s – Topparty                2 – 3
CanadeesMarkBerkers – Steenstra 2 – 4
Postel 2 – vZoggel 1            4 – 1
Wapen – Berkvens               2 – 2
Acfis – Bij Willem               6 – 2

1e klasse:
BekenHDSolar – Bankers    3 – 4
Kanters – Jagershuis             0 – 6
vOtterdijk – Postel 1            2 – 7

2e klasse:
Centraal – Bleekerven          1 – 2
Hurkmans – Educontract     2 – 3
Ons Café – Sphinx               8 – 1

Uitslagen 30 november:
Hoofdklasse:
Acfis – vZoggel 1 3- 5
Toff – Wapen        0- 5
vGennip – CanadeesMarkBerkers 2- 2
Steenstra – Postel 2 4- 2

1e klasse:
DeskaMarkt8 – Breukers 0- 1
Loomans – Postel 1 3- 1
vZoggel 2 – Bankers 1- 7
Jan&Jan – Jagershuis 4- 4
vOtterdijk – BekenHDSolar 1- 5

2e klasse:
Zunneke – Bleekerven 2- 3
Educontract – LeenenRegiobank 3- 2
Uncle Buck- CuundersGlashelder 1- 4

Uitslagen 23 november:
Roman Techno Cup:
Daan’s – Berkvens           1  – 6
Postel 2 – Bij Willem          2  – 3
Topparty – Centersnacks     5  – 2
vGennip – Steenstra           2  – 8
BekenHDSolar – Toff                  1  – 3
Loomans – Bankers(wns)     4  – 4
Jan&Jan – vZoggel 1          2  – 4
Centraal – Acfis                 1  – 9

2e klasse:             
Uncle Buck – Bleekerven        3  – 4
Ons Café – Hurkmans          3  – 2

Uitslagen 16 november:
Hoofdklasse:
Toff – Bij Willem     7   – 2
Acfis – Berkvens       2   – 2
CanadeesMarkBerkers – vZoggel 1      2   – 4
Wapen – Topparty       2   – 2

1e klasse:
Centersnacks – Breukers        3   – 1
Kanters – Postel 1         2   – 5
Loomans – Jagershuis      0   – 3
BekenHDSolar – vZoggel 2      2   – 3

2e klasse:
LeenenRegiobank – Ons Café       1   – 4
Zunneke – Educontract 2   – 3
Egelantier – Bleekerven    7   – 3

Uitslagen 9 november:
Hoofdklasse:
Topparty – Bij Willem    1   – 3
Daan’s – Postel 2         4   – 3
Steenstra – Acfis             2   – 8
CanadeesMarkBerkers – vGennip        8   – 2

1e klasse:
Jan&Jan – Postel 1         3   – 1
Centersnacks – Bankers         1   – 4
Kanters – vOtterdijk     6   – 3
Breukers – Loomans       3   – 1

2e klasse:
Uncle Buck – Educontract 2   – 6
Ons Café – Zunneke        5   – 3
LeenenRegiobank  – Bleekerven    5   – 6
CuundersGlashelder – Hurkmans     2   – 3
Centraal – Sphinx          4   – 1

Uitslagen 2 november:
Hoofdklasse:
CanadeesMarkBerkers – Bij Willem                  5    – 1
Daan’s – Acfis                          3    – 3
Toff – Berkvens                    2    – 8
vZoggel 1 – Topparty                    5    – 2

1e klasse:
Breukers – Postel 1                      0    – 3
Kanters  – BekenHDSolar          11   – 1
DeskaMarkt8 – Bankers                      1    – 1
Jan&Jan – vOtterdijk                  5    – 4
Centersnacks – vZoggel 2                   1    – 2

2e klasse:
LeenenRegiobank – Hurkmans                  1    – 2
Centraal – CuundersGlashelder 2    – 0
Bleekerven – Sphinx                        6    – 1
Egelantier – Educontract               4    – 1

Uitslagen 26 oktober:
Hoofdklasse:
Acfis – vGennip                          1  – 1
Wapen – Toff                                 5  – 3
Postel 2 – CanadeesMarkBerkers    4  – 1
Bij Willem – Steenstra                         3  – 2

1e klasse:
DeskaMarkt8 – vZoggel 2                        5  – 1
Jagershuis  – Postel 1                           3  – 2
Loomans  – Kanters                           1  – 3
Jan&Jan – Centersnacks                   3  – 2

2e klasse:
Sphinx  – Educontract                    4  – 7
Hurkmans – Zunneke                          4  – 2
Egelantier – Ons Café                         3  – 1
Bleekerven – CuundersGlashelder       0  – 4

Uitslagen 19 oktober:
Roman Techno Cup:
Acfis – Zunneke             9   – 0
Jagershuis – Postel 2              1   – 2
Centersnacks – DeskaMarkt8     3   – 2
Kanters – Toff                    3   – 6
LeenenRegiobank – BekenHDSolar 2   – 6
Centraal – Hurkmans          2   – 1
Ons Café – Bankers              1   – 4
CuundersGlashelder – Loomans            1   – 5

Hoofdklasse:
Daan’s  – Bij Willem          3   – 3
vZoggel 1 – vGennip             3   – 3
Topparty  – Steenstra            3   – 10

Uitslagen 12 oktober:
Hoofdklasse:
Toff – Daan’s                              1   – 4
vGennip  – Wapen                    4   – 1
Topparty  – Postel 2                  2   – 2
Berkvens  – CanadeesMarkBerkers       6   – 3

1e klasse:                         
BekenHDSolar  – Centersnacks         3   – 4
Jagershuis – vZoggel 2                         3   – 2
Postel 1 – Bankers                                 2   – 5
Breukers – vOtterdijk                          3   – 3

2e klasse:                         
CuundersGlashelder  – Sphinx           9   – 0
Egelantier – Centraal                            3   – 2
Bleekerven – Ons Café                          0   – 3
Uncle Buck – Zunneke                            3   – 2

Uitslagen 5 oktober:
Hoofdklasse:
Wapen – vZoggel 1         2   – 3
Berkvens – Steenstra          4   – 2
Topparty – Daan’s              0   – 3 Reglementair
Postel 2 – vGennip            3   – 2
Toff – Acfis                 2   – 3

1e klasse:
Bankers – vOtterdijk          6   – 4
Jan&Jan – Kanters             3   – 2
DeskaMarkt8 – Centersnacks    6   – 2

2e klasse:
Sphinx – Centraal            0   – 2
Educontract – Ons Café          0   – 5
CuundersGlashelder – Egelantier          4   – 1

Uitslagen 28 september:
Hoofdklasse:
Steenstra – Daan’s                     1   – 3
Postel 2 – Wapen                     7   – 1
Topparty – Acfis                       4   – 10
vZoggel 1 – Berkvens                 1   – 3

1e klasse:                 
Jagershuis – Centersnacks           3   – 1
Jan&Jan – Loomans                 3   – 2
Breukers – Kanters                    1   – 2
Postel 1 – vZoggel 2                6   – 2
BekenHDSolar – DeskaMarkt8    2   – 5

2e klasse:                 
Educontract – Egelantier        2   – 2
Ons Café – Centraal                   3   – 0
Hurkmans – Uncle Buck              5   – 0
Bleekerven – LeenenRegiobank     3   – 2

Uitslagen 21 september:
Hoofdklasse:
vZoggel 1 – Daan’s         2   – 2
Wapen – CanadeesMarkBerkers    1   – 3
vGennip – Berkvens      1   – 3
Bij Willem – Toff           3   – 4

1e klasse:
Jagershuis – DeskaMarkt8    3   – 7

2e klasse:
Centraal – Ons Café                         0   – 3
LeenenRegiobank – Educontract  2   – 1
Hurkmans – Egelantier                 3   – 1
Sphinx – Zunneke                          4   – 4

Uitslagen 14 september
Hoofdklasse:
vZoggel 1 – Toff               3   – 5
Wapen – Acfis                  1   – 6
Postel 2 – Steenstra        4   – 3
Bij Willem – CanadeesMarkBerkers    7   – 5
Daan’s – Berkvens           2   – 3

1e klasse:
vOtterdijk – Centersnacks         1   – 8
vZoggel 2 – Kanters                    0   – 1
Bankers – Loomans                    5   – 1
Jan&Jan – BekenHDSolar         1   – 3

2e klasse:
Centraal – LeenenRegiobank      0   – 2
Hurkmans – Bleekerven               4   – 0
Sphinx – Egelantier                        0   – 5

Uitslagen 7 september:
Hoofdklasse:
Steenstra – Wapen                     1   – 1
Bij Willem – vGennip                   5   – 2
Topparty – Toff                         0   – 4

1e klasse:
BekenHDSolar – Jagershuis               1   – 2
Centersnacks – Postel 1                   5   – 2
Bankers – Kanters                    5   – 2
Breukers  – Jan&Jan                   1   – 2
vOtterdijk – vZoggel 2                4   – 2

2e klasse:
Ons Café – Egelantier                 6   – 2
CuundersGlashelder – LeenenRegiobank     5   – 1
Zunneke – Centraal                   5   – 6
Sphinx – Uncle Buck               3   – 3

Uitslagen 31 augustus
Roman Techno Cup:
Postel 2 – vZoggel 2            2   – 1
Toff – Bleekerven           6   – 2
CanadeesMarkBerkers – Loomans             0   – 3
vOtterdijk – Acfis                   2   – 9
DeskaMarkt8 – Wapen                 3   – 1
Breukers – Kanters                0   – 1
Jagershuis – Centraal               4   – 1
Ons Café – Sphinx                 4   – 2
Zunneke(wns) – Uncle Buck          1   – 1
Hurkmans – Educontract         4   – 2
CuundersGlashelder – Centersnacks       2   – 5
Egelantier – BekenHDSolar     0   – 2

Uitslagen 24 augustus:
Roman Techno Cup:
LeenenRegiobank  – Postel 1       2   – 1

Hoofdklasse:
Berkvens – Topparty      8   – 1
Toff – vGennip       3   – 2

1e klasse:
Kanters – Jan&Jan      1   – 3
Jagershuis – Bankers       4   – 2

2e klasse:
CuundersGlashelder – Ons Café     3   – 6
Sphinx – Hurkmans    1   – 3
Uncle Buck – Centraal       0   – 3

Zaalvoetbal Someren

De SZS staat voor Stichting Zaalvoetbal Someren, deze is opgericht in Augustus 1982 en werd per 14 mei 1984 Stichting Zaalvoetbal Someren. Stichting Zaalvoetbal Someren is aangesloten bij de Regio Peelland. De wedstrijden van de verschillende divisies worden gespeeld in de gemeentelijke sporthal “De Postel” en in de sporthal van het "Varendonck College"