Uitslagen

|Uitslagen
Uitslagen 2019-10-13T19:12:03+00:00

Uitslagen 11 oktober:
Hoofdklasse:
vZoggel 1 – Berkvens     2 – 5
Wapen – MIBA               3 – 1
CanadeesMBerkers – Acfis 3 – 4
Jagershuis – Jan&Jan    7 – 2

1e klasse:
Centersnacks – vZoggel 2  2 – 1
DeskaMarkt8 – Kanters 3 – 3

2e klasse:
Sphinx – ISM                  2 – 5
MSpang – Uncle Buck    17 – 1
Jeuken – Educontract     2 – 6
Tonny’s – Zunneke         3 – 2
Egelantier – Centraal      2 – 1


Uitslagen 4 oktober:
Hoofdklasse:
Jan&Jan – Wapen            5 – 2
Berkvens – CanadeesMBerkers 5 – 2
Postel – vZoggel 1          2 – 3
SteenstraWillemBos – Bij Guus&Willem  3 – 2
Acfis – Jagershuis (Regl) 3 – 0

1e klasse:
DKanters – BekenHDSolar 11 – 2
Hurkmans – Loomans      1 – 2

2e klasse:
Sphinx – MSpang            1 – 6
Uncle Buck – Tonny’s      9 – 5
ISM – Centraal                 4 – 7
LeenenRegiobank – Egelantier 1 – 2
Zunneke – Jeuken            2 – 4


Uitslagen 27 september:
Hoofdklasse:
MIBA  – Jan&Jan             5 – 1
Jagershuis – Berkvens     3 – 7
CanadeesMBerkers – Postel 1 – 2
vZoggel 1 – SteenstraWillemBos 6 – 2

1e klasse:
CuundersGlashelder – DKanters 2 – 2
BekenHDSolar – Topparty 1 – 2
vZoggel 2 – Hurkmans     2 – 1
Loomans – DeskaMarkt8 4 – 3
Kanters – Centersnacks    2 – 2

2e klasse:
Educontract – Houtmaat  4 – 2
Tonny’s – Jeuken             5 – 4

Uitslagen 20 september:
Hoofdklasse:
Acfis – MIBA 10 – 3
SteenstraWillemBos – CanadeesMBerkers 10 – 6
Berkvens – Wapen 4 – 2
Postel – Jagershuis        3 – 2
Bij Guus&Willem – vZoggel 1  1 – 5

1e klasse:
GIJS – vZoggel 2            3 – 3
DeskaMarkt8 – BekenHDSolar 1 – 2
Centersnacks – Loomans 2 – 2
Hurkmans – Kanters       4 – 1
Topparty – CuundersGlashelder 3 – 3

2e klasse:
Houtmaat  – Zunneke      2 – 4
MSpang – ISM                14 – 3


Uitslagen 13 september:
Hoofdklasse:
CanadeesMBerkers – Bij Guus&Willem 3 – 1
Jagershuis – SteenstraWillemBos 2 – 6
Wapen – Postel               2 – 5
Jan&Jan – Acfis              2 – 5
MIBA – Berkvens            3 – 7

1e klasse:
DKanters – Topparty       5 – 3
CuundersGlashelder – DeskaMarkt8 0 – 2
BekenHDSolar – Centersnacks 2 – 6
Kanters – GIJS                11 – 1

2e klasse:
Houtmaat  – Egelantier    0 – 21
Centraal – LeenenRegiobank 6 – 0
Jeuken – Uncle Buck       3 – 2

Uitslagen 6 september:
Hoofdklasse:
Berkvens – Jan&Jan 4 – 1
Postel – MIBA       3 – 3
vZoggel 1 – CanadeesMBerkers  0 – 2

1e klasse:
GIJS – Loomans   2 – 6
DeskaMarkt8 – DKanters  2 – 3
vZoggel 2 – Kanters  4 – 1

2e klasse:
Sphinx – Jeuken    2 – 2
Zunneke – Egelantier 0 – 3
MSpang – Tonny’s 6 – 2
Uncle Buck – Houtmaat 2 – 5
Educontract – Centraal 4 – 2
ISM- LeenenRegiobank 2 – 2

Uitslagen 30 augustus:
Roman Techno Cup:
Jan&Jan – GIJS               2 – 1
CanadeesMBerkers – Houtmaat  9 – 2
Wapen – BekenHDSolar   1 – 2
Jagershuis – LeenenRegiobank  7 – 3
Hurkmans – Loomans       3 – 2
Centersnacks- Kanters    1 – 2
DKanters – Centraal         2 – 1
CuundersGlashelder- Postel 2 – 3
ISM – DeskaMarkt8          0 – 5
Zunneke – vZoggel 2        0 – 7
Educontract – Bij Guus&Willem 1 – 6
Jeuken – Tonny’s             4 – 2
Uncle Buck – MSpang      2 – 10
Egelantier – Sphinx          2 – 1

Uitslagen 23 augustus:
Hoofdklasse:
SteenstraWillemBos        – Wapen                      7   – 3

1e klasse:
Centersnacks                  – CuundersGlashelder 8   – 1

2e klasse:
Tonny’s                          – ISM                           3   – 3
LeenenRegiobank           – Educontract               2   – 3

Zaalvoetbal Someren

De SZS staat voor Stichting Zaalvoetbal Someren, deze is opgericht in Augustus 1982 en werd per 14 mei 1984 Stichting Zaalvoetbal Someren. Stichting Zaalvoetbal Someren is aangesloten bij de Regio Peelland. De wedstrijden van de verschillende divisies worden gespeeld in de gemeentelijke sporthal “De Postel” en in de sporthal van het "Varendonck College"