Programma

Datum: vrijdag 2 december 2022
BEKER
Locatie: De Postel Zaalwacht: Egelantier
18:30 BUVO Hurkmans BEKER
19:03 Bij Guus&Willem Bart van Otterdijk BEKER
19:34 SnackpointPostel Topparty BEKER
20:05
20:36 LeenenRegiobank Jagershuis COMPETITIE
21:07 vZoggel 1 vZoggel 2 COMPETITIE
21:38 Egelantier Uncle Buck COMPETITIE
22:09 v Zoggel 2 Duisenburgh COMPETITIE
22:40 vrij COMPETITIE
COMPETITIE
Locatie: Varendonck
20:36 Houtmaat Kosman COMPETITIE
21:07 t Klumpke FC de Hiep COMPETITIE
21:38 vrij COMPETITIE
22:09 vrij COMPETITIE

 

Datum: vrijdag 9 december 2022
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Steenstra
18:30 vrij
19:03 Fysio Vissers BUVO
19:34 vZoggel 1 Topparty
20:05 SnackpointPostel t Klumpke
20:36 SteenstraWillemBos Berkvens
21:07 Duisenburgh ToffSpang
21:38 Loomans ISM
22:09 Jeuken FC de Hiep
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:36 DeskaMarkt8 Bij Guus/Willem
21:07 BekenHDSolar Hurkmans
21:38 Houtmaat vHeugten
22:09 Wijnbar Gijs Centraal

 

Datum: vrijdag 16 december 2022
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: ToffSpang
18:30 FC de Hiep SnackpointPostel
19:03 Uncle Buck Jeuken
19:34 Educontract LeenenRegiobank
20:05 Centraal Houtmaat
20:36 vHeugten Egelantier
21:07 Kosman Wijnbar Gijs
21:38 Hurkmans Fysio Vissers
22:09 Bart van Otterdijk BekenHDSolar
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:36 Duisenburgh SteenstraWillemBos
21:07 Jagershuis Loomans
21:38 DKanters vZoggel 2
22:09 Topparty DeskaMarkt8

 

Datum: vrijdag 23 december 2022
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Loomans
18:30 Centraal Kosman
19:03 FC de Hiep Egelantier
19:34 Uncle Buck Houtmaat
20:05 vHeugten Wijnbar Gijs
20:36 t Klumpke Jeuken
21:07 Educontract Loomans
21:38 Jagershuis Fysio Vissers
22:09 Bij Guus&Willem SteenstraWillemBos
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:36 ToffSpang vZoggel 1
21:07 BUVO LeenenRegiobank
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 6 januari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: ISM
18:30 LeenenRegiobank Hurkmans
19:03 nummer 2 nummer 5
19:34 nummer 8 nummer 9
20:05 Jeuken Centraal
20:36 BekenHDSolar Jagershuis
21:07 SnackpointPostel Uncle Buck
21:38 nummer 3 nummer 4
22:09 nummer 7 nummer 10
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:36 vHeugten Kosman
21:07 Bart van Otterdijk Loomans
21:38 Klumpke Egelantier
22:09 Educontract Fysio Vissers

 

Datum: vrijdag 13 januari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Kosman
18:30 nummer 5 nummer 4
19:03 nummer 10 nummer 9
19:34 BUVO BekenHDSolar
20:05 Fysio Vissers ISM
20:36 nummer 7 nummer 6
21:07 SnackpointPostel Jeuken
21:38 Hurkmans Loomans
22:09 nummer 2 nummer 1
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 LeenenRegiobank Educontract
21:07 Uncle Buck Wijnbar Gijs
21:38 Jagershuis Bart van Otterdijk
22:09 FC de Hiep Houtmaat

 

Datum: vrijdag 20 januari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: FC de Hiep
18:30 vrij
19:03 BekenHDSolar Fysio Vissers
19:34 nummer 3 nummer 5
20:05 nummer 4 nummer 1
20:36 Egelantier SnackpointPostel
21:07 nummer 9 nummer 6
21:38 nummer 8 nummer 10
22:09 Educontract Hurkmans
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 Houtmaat Klumpke
21:07 Loomans Jagershuis
21:38 ISM LeenenRegiobank
22:09 Jeuken Wijnbar Gijs

 

Datum: vrijdag 27 januari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: BvOtterdijk
18:30 Kosman Uncle Buck
19:03 Wijnbar Gijs FC de Hiep
19:34 Hurkmans Jagershuis
20:05 BUVO Loomans
20:36 nummer 2 nummer 3
21:07 LeenenRegiobank BekenHDSolar
21:38 nummer 1 nummer 5
22:09 nummer 6 nummer 10
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 Centraal vHeugten
21:07 nummer 7 nummer 8
21:38 Educontract ISM
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 3 februari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Jagershuis
18:30 FC de Hiep Kosman
19:03 ISM Hurkmans
19:34 nummer 2 nummer 4
20:05 SnackpointPostel Houtmaat
20:36 Klumpke Wijnbar Gijs
21:07 Centraal Egelantier
21:38 nummer 3 nummer 1
22:09 nummer 8 nummer 6
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 Loomans BekenHDSolar
21:07 BUVO Educontract
21:38 vHeugten Jeuken
22:09 nummer 7 nummer 9

 

Datum: vrijdag 10 februari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: DeskaMarkt
18:30 ISM Bart van Otterdijk
19:03 Egelantier Houtmaat
19:34 Centraal FC de Hiep
20:05 BekenHDSolar Educontract
20:36 Jagershuis BUVO
21:07 Wijnbar Gijs SnackpointPostel
21:38 Loomans Fysio Vissers
22:09 vHeugten Uncle Buck
22:40 SteenstraWillemBos Berkvens                   (BEKER)
Locatie: Varendonck
20:35 nummer 9 nummer 8
21:07 Kosman Klumpke
21:38 nummer 5 nummer 2
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 17 februari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: vHeugten
18:30 Klumpke Centraal
19:03 nummer 6 nummer 7
19:34 nummer 4 nummer 5
20:05 nummer 1 nummer 2
20:36 Hurkmans BUVO
21:07 Kosman Jeuken
21:38 ISM BekenHDSolar
22:09 Fysio Vissers Jagershuis
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vHeugten SnackpointPostel
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 24 februari 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Snackpoint
18:30 Egelantier Centraal
19:03 Houtmaat Jeuken
19:34 SnackpointPostel Kosman
20:05 nummer 5 nummer 3
20:36 nummer 1 nummer 4
21:07 Bart van Otterdijk ISM
21:38 nummer 6 nummer 9
22:09 FC de Hiep Klumpke
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 nummer 10 nummer 7
21:07 Hurkmans BekenHDSolar
21:38 Jagershuis LeenenRegiobank
22:09 BUVO Fysio Vissers

 

Datum: vrijdag 3 maart 2023
BEKER/COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: vZoggel 2
18:30 vrij
19:03 Halve finale Roman Techno Cup BEKER
19:34 Halve finale Roman Techno Cup BEKER
20:05 Fysio Vissers Bart van Otterdijk
20:36 SnackpointPostel Uncle Buck
21:07 Kosman FC de Hiep
21:38 Jagershuis Hurkmans
22:09 vrij
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 Jeuken vHeugten
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 10 maart 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Jeuken
18:30 Loomans Educontract
19:03 nummer 3 nummer 2
19:34 Centraal SnackpointPostel
20:05 Bart van Otterdijk LeenenRegiobank
20:36 nummer 10 nummer 6
21:07 nummer 5 nummer 1
21:38 Uncle Buck FC de Hiep
22:09 Kosman Houtmaat
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 Wijnbar Gijs Egelantier
21:07 vHeugten Klumpke
21:38 nummer 8 nummer 7
22:09 nummer 4 nummer 3

 

Datum: vrijdag 12 maart 2021
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: WijnbarGijs
18:30 Educontract Jagershuis
19:03 BekenHDSolar Bart van Otterdijk
19:34 LeenenRegiobank BUVO
20:05 SnackpointPostel vHeugten
20:36 Uncle Buck Centraal
21:07 nummer 10 nummer 8
21:38 Egelantier Kosman
22:09 ISM Loomans
22:40 vrij
Zaalwacht aflos: Bestuur SZS
Locatie: Varendonck
20:35 Fysio Vissers Hurkmans
21:07 nummer 4 nummer 2
21:38 Houtmaat Wijnbar Gijs
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 24 maart 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: BUVO
18:30 Egelantier vHeugten
19:03 Jagershuis ISM
19:34 Wijnbar Gijs Kosman
20:05 Hurkmans Bart van Otterdijk
20:36 SnackpointPostel FC de Hiep
21:07 nummer 1 nummer 3
21:38 Houtmaat Centraal
22:09 Jeuken Uncle Buck
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 31 maart 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Bij GuusWill
18:30 nummer 6 nummer 8
19:03 Klumpke SnackpointPostel
19:34 vHeugten Houtmaat
20:05 Uncle Buck Egelantier
20:36 FC de Hiep Jeuken
21:07 Centraal Wijnbar Gijs
21:38 nummer 9 nummer 7
22:09 Educontract Bart van Otterdijk
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 7 april 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: DKanters
18:30 nummer 9 nummer 10
19:03 LeenenRegibank Loomans
19:34 Jeuken Klumpke
20:05 Egelantier FC de Hiep
20:36 Kosman Centraal
21:07 Houtmaat Uncle Buck
21:38 Wijnbar Gijs vHeugten
22:09 Bart van Otterdijk BUVO
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 14 april 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Bestuur SZS
18:30 vrij
19:03 Jagershuis Educontract
19:34 ISM BUVO
20:05 FC de Hiep vHeugten
20:36 Klumpke Uncle Buck
21:07 Jeuken Egelantier
21:38 Fysio Vissers LeenenRegiobank
22:09 vrij
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

 

Datum: vrijdag 21 april 2023
COMPETITIE
Locatie: De Postel Zaalwacht: Bestuur SZS
18:30 nacompetitie
19:03 nacompetitie
19:34 Finale Roman Techno Cup
20:05 vrij
20:36 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij
22:40 vrij
Locatie: Varendonck
20:35 vrij
21:07 vrij
21:38 vrij
22:09 vrij

Sponsoren