Programma

|Programma
Programma 2019-10-13T19:09:51+00:00

Jaarprogramma 2019/2020

De Postel: 
18-okt Roman Techno Cup
18:30 Bij Guus&Willem Kanters
19:03 CanadeesMBerkers BekenHDSolar
19:34 Jan&Jan MSpang
20:05 Egelantier Postel
20:36 DeskaMarkt8 vZoggel 2
21:07 Jagershuis DKanters
21:38 Hurkmans Jeuken
22:09 Vrij
22:40 Vrij
18-okt Varendonck
20:30 Topparty Loomans
21:02 GIJS Centersnacks
21:33 Tonny’s Sphinx
22:04 Vrij




25-okt De Postel
18:30 Bij Guus&Willem Postel
19:03 Acfis vZoggel 1
19:34 Kanters CuundersGlashelder
20:05 MIBA Jagershuis
20:36 Egelantier Jeuken
21:07 Centraal Tonny’s
21:38 Jan&Jan CanadeesMBerkers
22:09 vZoggel 2 DKanters
22:40 Vrij
25-okt Varendonck
20:30 Wapen SteenstraWillemBos
21:02 Topparty DeskaMarkt8
21:33 Loomans BekenHDSolar
22:04 Houtmaat Sphinx




1-nov De Postel
18:30 CuundersGlashelder Loomans
19:03 DKanters Kanters
19:34 Topparty vZoggel 2
20:05 DeskaMarkt8 GIJS
20:36 Centersnacks Hurkmans
21:07 Uncle Buck ISM
21:38 Tonny’s LeenenRegiobank
22:09 Postel Wapen
22:40 Vrij
1-nov Varendonck
20:35 Sphinx Zunneke
21:07 MSpang Educontract
21:38 Bij Guus&Willem Jagershuis
22:09 Vrij




8-nov De Postel
18:30 GIJS Topparty
19:03 vZoggel 1 Jan&Jan
19:34 CuundersGlashelder Centersnacks
20:05 SteenstraWillemBos Berkvens
20:36 Zunneke Uncle Buck
21:07 CanadeesMBerkers MIBA
21:38 Bij Guus&Willem Acfis
22:09 Vrij
22:40 Vrij
8-nov Varendonck
20:35 Hurkmans DeskaMarkt8
21:07 Jagershuis Wapen
21:38 Educontract Sphinx
22:09 LeenenRegiobank MSpang




15-nov De Postel
18:30 DeskaMarkt8 Centersnacks
19:03 Wapen CanadeesMBerkers
19:34 MIBA vZoggel 1
20:05 Topparty Hurkmans
20:36 Acfis SteenstraWillemBos
21:07 Berkvens Postel
21:38 BekenHDSolar Kanters
22:09 MSpang Jeuken
22:40 Vrij
15-nov Varendonck
20:35 CuundersGlashelder vZoggel 2
21:07 DKanters GIJS
21:38 Jan&Jan Bij Guus&Willem
22:09 ISM Houtmaat




De Postel: 
22-nov Roman Techno Cup
18:30 Wapen Acfis
19:03 Beker
19:34 Beker
20:05 Beker
20:36 Beker
21:07 Beker
21:38 Beker
22:09 Beker
22:40 Beker
22-nov Varendonck
20:35 Zunneke ISM
21:07 Uncle Buck Educontract
21:38 Sphinx LeenenRegiobank
22:09 MSpang Centraal




29-nov De Postel
18:30 Tonny’s Egelantier
19:03 Kanters Loomans
19:34 CanadeesMBerkers Jagershuis
20:05 Jeuken Houtmaat
20:36 Bij Guus&Willem MIBA
21:07 SteenstraWillemBos Jan&Jan
21:38 Postel Acfis
22:09 vZoggel 1 Wapen
22:40 vZoggel 2 BekenHDSolar
29-nov Varendonck
20:35 GIJS CuundersGlashelder
21:07 Hurkmans DKanters
21:38 Centersnacks Topparty
22:09 Vrij




6-dec De Postel
18:30 Educontract Zunneke
19:03 Acfis Berkvens
19:34 Loomans vZoggel 2
20:05 Egelantier MSpang
20:36 Jan&Jan Postel
21:07 Jeuken ISM
21:38 Jagershuis vZoggel 1
22:09 Wapen Bij Guus&Willem
22:40 MIBA SteenstraWillemBos
6-dec Varendonck
20:35 Houtmaat Tonny’s
21:07 BekenHDSolar GIJS
21:38 Centraal Sphinx
22:09 LeenenRegiobank Uncle Buck




13-dec De Postel
18:30 CuundersGlashelder Hurkmans
19:03 CanadeesMBerkers vZoggel 1
19:34 Jan&Jan Berkvens
20:05 MIBA Postel
20:36 Jagershuis Bij Guus&Willem
21:07 DKanters Centersnacks
21:38 Jeuken Centraal
22:09 Centraal Zunneke
22:40 Vrij
13-dec Varendonck
20:35 Kanters vZoggel 2
21:07 LeenenRegiobank Tonny’s
21:38 Loomans GIJS
22:09 Vrij




20-dec De Postel
18:30 Loomans Hurkmans
19:03 Berkvens MIBA
19:34 Vrij
20:05 Acfis Jan&Jan
20:36 MSpang Houtmaat
21:07 ISM Educontract
21:38 Topparty Gijs
22:09 Gereserveerd
22:40 Gereserveerd
20-dec Varendonck
20:35 Sphinx Egelantier
21:07 Zunneke LeenenRegiobank
21:38 Uncle Buck Centraal
22:09 Gereserveerd




27-dec Varendonck
20:35 Bij Guus&Willem CanadeesMBerkers
21:07 SteenstraWillemBos Jagershuis
21:38 ISM Tonny’s
22:09 Hurkmans BekenHDSolar




3-jan De Postel
18:30 Sphinx Houtmaat
19:03 DeskaMarkt8 CuundersGlashelder
19:34 Centersnacks BekenHDSolar
20:05 Educontract LeenenRegiobank
20:36 Topparty DKanters
21:07 Uncle Buck Egelantier
21:38 Zunneke Centraal
22:09 GIJS Kanters
22:40 Vrij




10-jan De Postel
18:30 Tonny’s MSpang
19:03 Jeuken Sphinx
19:34 CuundersGlashelder Topparty
20:05 Egelantier Zunneke
20:36 Loomans Centersnacks
21:07 LeenenRegiobank ISM
21:38 Houtmaat Uncle Buck
22:09 BekenHDSolar DeskaMarkt8
22:40 Centraal Educontract
10-jan Varendonck
20:35 vZoggel 2 GIJS
21:07 MIBA Acfis
21:38 Vrij
22:09 Vrij




17-jan De Postel
18:30 Wapen Berkvens
19:03 Zunneke Houtmaat
19:34 CanadeesMBerkers SteenstraWillemBos
20:05 LeenenRegiobank Centraal
20:36 ISM MSpang
21:07 DKanters CuundersGlashelder
21:38 Topparty BekenHDSolar
22:09 Jagershuis Postel
22:40 Educontract Egelantier
17-jan Varendonck
20:35 vZoggel 1 Bij Guus&Willem
21:07 Sphinx Tonny’s
21:38 Uncle Buck Jeuken
22:09 DeskaMarkt8 Loomans




24-jan De Postel
18:30 Tonny’s Uncle Buck
19:03 Acfis Wapen
19:34 Egelantier LeenenRegiobank
20:05 Hurkmans vZoggel 2
20:36 Berkvens Jagershuis
21:07 Postel CanadeesMBerkers
21:38 MSpang Sphinx
22:09 SteenstraWillemBos vZoggel 1
22:40 Vrij
24-jan Varendonck
20:35 Jeuken Zunneke
21:07 Houtmaat Educontract
21:38 Jan&Jan MIBA
22:09 Vrij




31-jan De Postel
18:30 Wapen Jan&Jan
19:03 Kanters DeskaMarkt8
19:34 vZoggel 2 Centersnacks
20:05 vZoggel 1 Postel
20:36 Uncle Buck MSpang
21:07 BekenHDSolar DKanters
21:38 Loomans Topparty
22:09 Jagershuis Acfis
22:40 CanadeesMBerkers Berkvens
31-jan Varendonck
20:35 GIJS Hurkmans
21:07 Bij Guus&Willem SteenstraWillemBos
21:38 Zunneke Tonny’s
22:09 Educontract Jeuken




7-feb Varendonck
20:35 LeenenRegiobank Houtmaat
21:07 Centraal Egelantier
21:38 ISM Sphinx
22:09 Centersnacks GIJS




De Postel: 
14-feb Roman Techno Cup
18:30 Sphinx Uncle Buck
19:03 MSpang Zunneke
19:34 Jeuken LeenenRegiobank
20:05 Beker
20:36 Beker
21:07 Beker
21:38 Beker
22:09 vZoggel 2 DeskaMarkt8
22:40 Vrij
14-feb Varendonck
20:35 Tonny’s Educontract
21:07 Houtmaat Centraal
21:38 Egelantier ISM
22:09 Acfis CanadeesMBerkers




21-feb De Postel
18:30 Topparty Kanters
19:03 DKanters Loomans
19:34 CuundersGlashelder BekenHDSolar
20:05 Jan&Jan Jagershuis
20:36 Hurkmans Gijs (11-10)
21:07 Vrij
21:38 Vrij
22:09 Vrij
22:40 Vrij
21-feb Varendonck
20:35 Vrij
21:07 Vrij
21:38 Vrij
22:09 Vrij




28-feb De Postel
18:30 Jagershuis MIBA
19:03 SteenstraWillemBos Postel
19:34 Zunneke Sphinx
20:05 Bij Guus&Willem Berkvens
20:36 Loomans CuundersGlashelder
21:07 vZoggel 1 Acfis
21:38 Kanters DKanters
22:09 vZoggel 2 Topparty
22:40 Vrij
28-feb Varendonck
20:35 ISM Uncle Buck
21:07 CanadeesMBerkers Jan&Jan
21:38 Educontract MSpang
22:09 Vrij




6-mrt De Postel
18:30 Hurkmans Centersnacks
19:03 Acfis Bij Guus&Willem
19:34 Egelantier Houtmaat
20:05 Wapen Jagershuis
20:36 Centraal Jeuken
21:07 Jan&Jan vZoggel 1
21:38 MIBA CanadeesMBerkers
22:09 Berkvens SteenstraWillemBos
22:40 DKanters DeskaMarkt8
6-mrt Varendonck
20:35 Vrij
21:07 Vrij
21:38 Vrij
22:09 Vrij




13-mrt De Postel
18:30 BekenHDSolar Loomans
19:03 CuundersGlashelder Kanters
19:34 DKanters vZoggel 2
20:05 Uncle Buck Zunneke
20:36 DeskaMarkt8 Hurkmans
21:07 Berkvens Acfis
21:38 Sphinx Educontract
22:09 MSpang LeenenRegiobank
22:40 Tonny’s Centraal
13-mrt Varendonck
20:35 Jeuken Egelantier
21:07 Houtmaat ISM
21:38 CanadeesMBerkers Wapen
22:09 Vrij




20-mrt De Postel
18:30 vZoggel 2 CuundersGlashelder
19:03 LeenenRegiobank Sphinx
19:34 GIJS DKanters
20:05 SteenstraWillemBos Acfis
20:36 Postel Berkvens
21:07 Kanters BekenHDSolar
21:38 vZoggel 1 MIBA
22:09 Bij Guus&Willem Jan&Jan
22:40 ISM Zunneke
20-mrt Varendonck
20:35 Centersnacks DeskaMarkt8
21:07 Hurkmans Topparty
21:38 Educontract Uncle Buck
22:09 Vrij




27-mrt De Postel
18:30 Loomans Kanters
19:03 BekenHDSolar vZoggel 2
19:34 Jan&Jan SteenstraWillemBos
20:05 CuundersGlashelder GIJS
20:36 Topparty Centersnacks
21:07 MIBA Bij Guus&Willem
21:38 Houtmaat Jeuken
22:09 Jagershuis CanadeesMBerkers
22:40
27-mrt Varendonck
20:35 Centraal MSpang
21:07 Egelantier Tonny’s
21:38 Acfis Postel
22:09 DKanters Hurkmans




De Postel: 
3-apr Roman Techno Cup
18:30 Zunneke Educontract
19:03 Uncle Buck LeenenRegiobank
19:34 Sphinx Centraal
20:05 Beker
20:36 Beker
21:07 Bij Guus&Willem Wapen
21:38 ISM Jeuken
22:09 Vrij
22:40 Vrij
3-apr Varendonck
20:30 vZoggel 2 Loomans
21:02 GIJS BekenHDSolar
21:33 MSpang Egelantier
22:04 Tonny’s Houtmaat




10-apr De Postel
18:30 SteenstraWillemBos MIBA
19:03 LeenenRegiobank Zunneke
19:34 Hurkmans CuundersGlashelder
20:05 Centersnacks DKanters
20:36 Centraal Uncle Buck
21:07 Educontract ISM
21:38 Postel Jan&Jan
22:09 DeskaMarkt8 Topparty
22:40 Jeuken Tonny’s
10-apr Varendonck
20:30 Egelantier Sphinx
21:02 Houtmaat MSpang
21:33 vZoggel 1 Jagershuis
22:04 Vrij




17-apr De Postel
18:30 BekenHDSolar Hurkmans
19:03 Egelantier Educontract
19:34 Centersnacks Kanters
20:05 Berkvens vZoggel 1
20:36 Postel Bij Guus&Willem
21:07 DeskaMarkt8 vZoggel 2
21:38 MIBA Wapen
22:09 Vrij
22:40 Vrij
17-apr Varendonck
20:30 Vrij
21:02 Vrij
21:33 Vrij
22:04 Vrij




1-mei De Postel
18:30 Houtmaat LeenenRegiobank
19:03 GIJS DeskaMarkt8
19:34 Egelantier Uncle Buck
20:05 Jeuken MSpang
20:36 Kanters Hurkmans
21:07 Wapen vZoggel 1
21:38 Centraal ISM
22:09 Vrij
22:40 Vrij
1-mei Varendonck
20:30 Vrij
21:02 Vrij
21:33 Vrij
22:04 Vrij




8-mei De Postel
18:30 BekenHDSolar CuundersGlashelder
19:03 Loomans DKanters
19:34 Educontract Tonny’s
20:05 Centraal Houtmaat
20:36 Berkvens Bij Guus&Willem
21:07 Postel SteenstraWillemBos
21:38 Kanters Topparty
22:09 LeenenRegiobank Jeuken
22:40 Vrij
8-mei Varendonck
20:30 ISM Egelantier
21:02 Uncle Buck Sphinx
21:33 Zunneke MSpang
22:04 Vrij




15-mei De Postel
18:30
19:03
19:34 Promotie 1e klasse
20:05 Promotie hoofdklasse
20:36 Finale Beker

 

Stichting Zaalvoetbal Someren

Zaalvoetbal Someren

De SZS staat voor Stichting Zaalvoetbal Someren, deze is opgericht in Augustus 1982 en werd per 14 mei 1984 Stichting Zaalvoetbal Someren. Stichting Zaalvoetbal Someren is aangesloten bij de Regio Peelland. De wedstrijden van de verschillende divisies worden gespeeld in de gemeentelijke sporthal “De Postel” en in de sporthal van het "Varendonck College"