Programma

|Programma
Programma 2019-01-16T22:41:37+00:00

Jaarprogramma 2018/2019

18-jan Postel 
18.30: Berkvens vGennip
19.03: BekenHDSolar Postel 1
19.34: Steenstra Topparty
20.05: Breukers Jagershuis
20.36: Uncle Buck Sphinx
21.07: Acfis Daan’s
21.38: CuundersGlashelder Bleekerven
22.09: Bij Willem Postel 2
22.40: Vrij
18-jan Varendonck
20.35: Kanters vZoggel 2
21.07: Zunneke Ons Café
21.38: Centersnacks vOtterdijk
22.09: Hurkmans LeenenRegiobank



25-jan Postel 
18.30: CanadeesMarkBerkers Toff
19.03: DeskaMarkt8 vOtterdijk (21:07)
19.34: Loomans vZoggel 2
20.05: Daan’s vGennip
20.36: Berkvens Postel 2
21.07: CuundersGlashelder Educontract (19:03)
21.38: Steenstra Bij Willem
22.09: LeenenRegiobank Centraal
22.40: Postel 1 Centersnacks
25-jan Varendonck
20.35: Jagershuis BekenHDSolar (11-1)
21.07: CanadeesMarkBerkers Wapen (14-12)
21.38: Egelantier Hurkmans (was 11-1)
22.09: Vrij



1-feb Postel 
18.30: BekenHDSolar vOtterdijk
19.03: Postel 2 Topparty
19.34: Steenstra Toff
20.05: Egelantier Sphinx
20.36: Breukers Bankers
21.07: DeskaMarkt8 Kanters
21.38: Berkvens Bij Willem
22.09: Jan&Jan vZoggel 2
22.40: Vrij
1-feb Varendonck
20.35: Zunneke LeenenRegiobank
21.07: Wapen vGennip
21.38: Uncle Buck Ons Café
22.09: Loomans Centersnacks



8-feb Postel 
18.30: LeenenRegiobank Sphinx
19.03: vOtterdijk Bankers
19.34: CanadeesMarkBerkers Acfis
20.05: Hurkmans CuundersGlashelder
20.36: Egelantier Zunneke
21.07: Steenstra vZoggel 1
21.38: Centersnacks Jan&Jan
22.09: Postel 1 DeskaMarkt8
22.40: Vrij
8-feb Varendonck
20.35: Jagershuis Breukers
21.07: Bij Willem Topparty
21.38: Loomans BekenHDSolar (5-10)
22.09: Daan’s Toff (14-12)



15-feb Postel 
18.30: Bleekerven Educontract
19.03: Postel 1 vOtterdijk
19.34: Bankers Jagershuis
20.05: Toff Steenstra
20.36: Acfis Bankers
21.07: Bij Willem Berkvens
21.38: vZoggel 1 Topparty
22.09: Vrij
22.40: Vrij
15-feb Varendonck
20.35: CuundersGlashelder Centraal
21.07: Breukers vZoggel 2
21.38: Hurkmans Ons Café
22.09: Uncle Buck LeenenRegiobank



22-feb Postel 
18.30: DeskaMarkt8 Loomans
19.03: Bleekerven Centraal
19.34: Toff Topparty
20.05: vGennip Bij Willem
20.36: Breukers Centersnacks
21.07: Wapen Postel 2
21.38: Daan’s CanadeesMarkBerkers
22.09: Postel 1 Kanters
22.40: Sphinx Ons Café
22-feb Varendonck
20.35: vZoggel 1 Acfis
21.07: Egelantier CuundersGlashelder
21.38: Jagershuis vOtterdijk
22.09: Bankers vZoggel 2



1-mrt Postel 
18.30: Jan&Jan DeskaMarkt8
19.03: CuundersGlashelder Zunneke
19.34: Postel 2 Bij Willem
20.05: Topparty vGennip
20.36: BekenHDSolar Loomans
21.07: Acfis Steenstra
21.38: Sphinx LeenenRegiobank
22.09: Centraal Hurkmans
22.40: Vrij
1-mrt Varendonck
20.35: Ons Café Uncle Buck (11-01)
21.07: Wapen Bij Willem (11-01)
21.38: Vrij
22.09: Vrij



8-mrt Postel 
18.30: Postel 1 Loomans
19.03: vOtterdijk Kanters
19.34: vZoggel 1 CanadeesMarkBerkers
20.05: Berkvens Daan’s
20.36: Bankers Centersnacks
21.07: vZoggel 2 Jagershuis
21.38: Toff Postel 2
22.09: Acfis Wapen
22.40: Vrij
8-mrt Varendonck
20.35: Educontract Centraal
21.07: Bleekerven Zunneke
21.38: Egelantier Uncle Buck
22.09: vGennip Steenstra



15-mrt Postel 
18.30: Topparty Wapen
19.03: Daan’s vZoggel 1
19.34: Steenstra Berkvens
20.05: Acfis CanadeesMarkBerkers
20.36: vZoggel 2 Centersnacks
21.07: Postel 1 Breukers
21.38: BekenHDSolar Jan&Jan
22.09: vOtterdijk Loomans
22.40: Jagershuis Kanters
15-mrt Varendonck
20.35: CuundersGlashelder Uncle Buck
21.07: Centraal Egelantier
21.38: Ons Café LeenenRegiobank
22.09: Educontract Zunneke



22-mrt Postel 
18.30: Centersnacks Jagershuis
19.03: Breukers BekenHDSolar
19.34: Kanters Loomans
20.05: CanadeesMarkBerkers Berkvens
20.36: Bleekerven Uncle Buck
21.07: Bij Willem Wapen
21.38: vGennip Daan’s
22.09: Bankers DeskaMarkt8
22.40: Vrij
22-mrt Varendonck
20.35: Postel 1 Jan&Jan
21.07: Toff vZoggel 1
21.38: Acfis Topparty
22.09: Zunneke Sphinx



29-mrt Postel 
18.30: CanadeesMarkBerkers Daan’s
19.03: Egelantier LeenenRegiobank
19.34: Centraal Zunneke
20.05: Vrij
20.36: vZoggel 2 DeskaMarkt8
21.07: vOtterdijk Jan&Jan
21.38: vGennip vZoggel 1
22.09: Jagershuis Loomans
22.40: Vrij
29-mrt Varendonck
20.35: Berkvens Toff
21.07: Sphinx CuundersGlashelder
21.38: Kanters Bankers
22.09: Educontract Uncle Buck



5-apr Postel 
18.30: vZoggel 2 BekenHDSolar
19.03: vZoggel 1 Bij Willem
19.34: Postel 2 Daan’s
20.05: Beker
20.36: Beker
21.07: vOtterdijk Breukers
21.38: Wapen Steenstra
22.09: Bleekerven Hurkmans
22.40: Vrij
5-apr Varendonck
20.30: Centersnacks DeskaMarkt8
21.02: Toff CanadeesMarkBerkers
21.33: Bankers Postel 1
22.04: Zunneke Egelantier



12-apr Postel 
18.30: Bij Willem Daan’s
19.03: Loomans Jan&Jan
19.34: Ons Café CuundersGlashelder
20.05: Educontract Hurkmans
20.36: vGennip Acfis
21.07: Topparty CanadeesMarkBerkers
21.38: vZoggel 2 Breukers  (7-12)
22.09: Vrij
22.40: Vrij
12-apr Varendonck
20.30: Berkvens Wapen
21.02: Centraal Uncle Buck
21.33: Centersnacks BekenHDSolar
22.04: DeskaMarkt8 Jagershuis



19-apr Postel 
18.30: Steenstra vGennip
19.03: Acfis Toff
19.34: Zunneke Uncle Buck
20.05: vZoggel 1 Wapen
20.36: Centersnacks Loomans
21.07: DeskaMarkt8 BekenHDSolar
21.38: vZoggel 2 Postel 1
22.09: Kanters Breukers
22.40: Jagershuis Jan&Jan
19-apr Varendonck
20.30: LeenenRegiobank CuundersGlashelder
21.02: Ons Café Educontract
21.33: Sphinx Bleekerven
22.04: CanadeesMarkBerkers Postel 2



26-apr Postel 
Geen wedstrijden
26-apr Varendonck
Geen wedstrijden



3-mei Postel 
18.30: vZoggel 2 vOtterdijk
19.03: Bij Willem Acfis
19.34: Uncle Buck Egelantier
20.05: vGennip Postel 2
20.36: Ons Café Bleekerven
21.07: Loomans Breukers
21.38: Steenstra CanadeesMarkBerkers
22.09: Educontract Sphinx
22.40: Daan’s Wapen
3-mei Varendonck
20.30: DeskaMarkt8 Jan&Jan (7-12)
21.02: Topparty vZoggel1 (25-1)
21.33: Vrij
22.04: Vrij



10-mei Postel 
18.30: Jan&Jan Bankers
19.03: vOtterdijk DeskaMarkt8
19.34: Topparty Berkvens
20.05: Zunneke Hurkmans
20.36: Toff Steenstra
21.07: vZoggel 1 Postel 2
21.38: BekenHDSolar Kanters
22.09: Vrij
22.40: Vrij



17-mei Postel 
18.30: Bankers BekenHDSolar
19.03: vOtterdijk Jagershuis
19.34: vZoggel 2 Jan&Jan
20.05: Berkvens Acfis
20.36: Postel 2 Toff
21.07: Uncle Buck Hurkmans
21.38: Breukers DeskaMarkt8 (14-09)
22.09: Daan’s Bij Willem (11-01)
22.40: Vrij



24-mei Postel
18.30: vZoggel 2 Loomans (28-12)
19.03: Postel 2 Acfis (29-03)
19.34: Vrij
20.05: Vrij
20.36: Vrij
21.07: Vrij
21.38: Vrij
22.09: Vrij
22.40: Vrij



31-mei Postel 
18.30: Vrij
19.03: Vrij
19.34: Vrij
20.05: Vrij



7-jun Postel 
18.30: Vrij
19.03: Promotie 1e klasse
19.34: Promotie hoofdklasse
20.05: Finale Beker
20:46 Feestavond

Stichting Zaalvoetbal Someren

Zaalvoetbal Someren

De SZS staat voor Stichting Zaalvoetbal Someren, deze is opgericht in Augustus 1982 en werd per 14 mei 1984 Stichting Zaalvoetbal Someren. Stichting Zaalvoetbal Someren is aangesloten bij de Regio Peelland. De wedstrijden van de verschillende divisies worden gespeeld in de gemeentelijke sporthal “De Postel” en in de sporthal van het "Varendonck College"