Uitslagen 20 april:
Hoofdklasse:
Daan’s                           – Wapen             6   – 1
Steenstra                       – Acfis                3   – 4
Topparty                        – Jagershuis       5   – 2
vGennip                         – Berkvens          3   – 7

1e klasse:
Hurkmans                      – Kanters            1   – 1
Beken/HDSolar              – Rehband          1   – 8
Loomans                       – Centersnacks   1   – 3
vOtterdijk                       – Toff                 0   – 9

2e klasse:
Sphinx                           – Zunneke           1   – 4
Bleekerven                     – Ons Café         0   – 7
CuundersGlashelder       – Educontract     4   – 3
LeenenRegiobank          – Egelantier         1   – 1
Centraal                         – vZoggel 2        4   – 9

Uitslagen 13 april:
Hoofdklasse:
Postel 2                     – vZoggel 1           4  – 3
vGennip                     – Daan’s                0  – 5
Canadees                   – Steenstra            2  – 3
Bij Willem                   – Topparty             4  – 5
Berkvens                    – Jagershuis          7  – 3

1e klasse:
DeskaMarkt8              – Centersnacks      2  – 2
Breukers                    – Postel 1              2  – 2
Beken/HDSolar           – Loomans            4  – 1
Boetselaers                – Rehband             4  – 3

2e klasse:
LeenenRegiobank       – Ons Café            1  – 5
Egelantier                   – Random United   7  – 0
Bankers                     – Zunneke             4  – 1
Bleekerven                 – Educontract        4  – 1

Uitslagen 6 april:
Roman Techno Cup:
Topparty           – Daan’s                       1   – 2
Bij Willem         – vZoggel 1                  4   – 1

Hoofdklasse:
Acfis                – Daan’s                       2   – 4
Wapen              – Steenstra                   4   – 2

1e klasse:
Hurkmans         – Rehband                    1   – 6
vOtterdijk          – DeskaMarkt8              3   – 2
Loomans          – DeskaMarkt8              0   – 1
Toff                  – Kanters                      6   – 2
Boetselaers      – Beken/HDSolar          2   – 1

2e klasse:
vZoggel 2         – Random United          7   – 1
Sphinx              – CuundersGlashelder   1   – 4

Uitslagen 30 maart:
Hoofdklasse:
Wapen                           – vGennip              4    – 1
Postel 2                         – Topparty             2    – 1
Steenstra                       – vZoggel 1           1    – 1

1e klasse:
Hurkmans                      – Beken/HDSolar   1    – 9
vOtterdijk                       – Centersnacks      1    – 4
Kanters                          – Postel 1              1    – 1

2e klasse:
Centraal                         – Ons Café            0    – 1
Egelantier                      – Zunneke             4    – 3
CuundersGlashelder       – Bleekerven          3    – 6
Bankers                         – Sphinx                7    – 1
LeenenRegiobank          – Educontract        10   – 2

Uitslagen 23 maart:
Hoofdklasse:
Steenstra                – Berkvens            3   – 6
Postel 2                 – Jagershuis          6   – 2
vGennip                 – vZoggel 1           1   – 3
Daan’s                   – Canadees           5   – 2
Wapen                   – Topparty            4   – 2

1e klasse
21 maart:
Hurkmans               – DeskaMarkt8                 0   – 3
Boetselaers             – Breukers             0   – 6

23 maart:
Boetselaers            – Loomans            2   – 3
Breukers                 – DeskaMarkt8      1   – 1
Postel 1                 – Rehband            5   – 4
Toff                       – Beken/HDSolar   1   – 4
Kanters                  – Centersnacks      3   – 3

2e klasse
21 maart:
Educontract              – vZoggel 2              4   – 5

23 maart:
Random United       – Ons Café            0   – 1
vZoggel 2               – Zunneke             3   – 1
Centraal                  – Educontract        3   – 2

Uitslagen 16 maart:
Daan’s                       – Steenstra                   2   – 2
vZoggel 1                  – Topparty                    3   – 3
Bij Willem                   – Berkvens                   1   – 4
Canadees                   – Jagershuis                 2   – 3

1e klasse:
Rehband                    – Centersnacks             8   – 4
Hurkmans                   – Boetselaers                1   – 2
vOtterdijk                   – Postel 1                     2   – 4

2e klasse:
Egelantier                   – Sphinx                       8   – 0
Ons Café                   – Zunneke                     2   – 4
Bankers                     – CuundersGlashelder   4   – 3
LeenenRegiobank       – Bleekerven                 3   – 2

 

Uitslagen 9 maart

Hoofdklasse
Topparty Steenstra 1 3
Canadees Bij Willem 4 7
Berkvens vZoggel 1 2 1
Daan’s Acfis 1 0
Jagershuis Postel 2 1 2
1e Klasse
Kanters DeskaMarkt8 0 1
vOtterdijk Breukers 3 4
Loomans Toff 5 6
Toff Boetselaers 4 0
2e klasse
Bleekerven Centraal 6 2
Egelantier Bankers 2 3
vZoggel 2 Sphinx 5 2
CuundersGlashelder Zunneke 1 2


Uitslagen 2 maart:
Hoofdklasse:
Acfis                             – Postel 2                 1     – 2
Canadees                      – vGennip                 2     – 1
Steenstra                       – Jagershuis             10   – 3
Daan’s                           – Bij Willem               5     –
Topparty                        – Berkvens                1     – 5

1e klasse:
Kanters                          – Breukers                2     – 1
Postel 1                         – Boetselaers            6     – 3
Centersnacks                 – Beken/HDSolar       3     – 2
Rehband                        – DeskaMarkt8          3     – 2

2e klasse:
Random United              – Bleekerven             6     – 3
CuundersGlashelder       – LeenenRegiobank   1     – 1
Zunneke                        – Educontract           3     – 0
Ons Café                       – Sphinx                   9     – 1

Uitslagen 23 februari:
Hoofdklasse:
Wapen – Canadees               1   – 2
vGennip – Postel 2               2   – 2
Jagershuis – Acfis                 1   – 5
vZoggel 1 – Steenstra            3   – 2
Topparty – Daan’s                 2   – 4

1e klasse:
Beken/HDSolar – DeskaMarkt8    6   – 0
Loomans – vOtterdijk      2   – 1
Toff – Hurkmans               2   – 0

2e klasse:
Centraal – LeenenRegiobank   3   – 1
vZoggel 2 – Bankers         2   – 3
Educontract – Sphinx      2   – 1
Zunneke – Egelantier      4   – 2
CuundersGlashelder – Ons Café    1   – 0

Uitslagen 16 februari:
Roman Techno Cup
Topparty – Boetselaers  6   – 1
Berkvens – Daan’s          2   – 2
vZoggel 1 – vGennip       0   – 0
Bij Willem – Steenstra    6   – 2

1e klasse:
Centersnacks  – Breukers 2   – 6
Postel 1 – Hurkmans         4   – 0
Toff – Loomans (Regl.)     0   – 3
Kanters – vOtterdijk          2   – 1

2e klasse:
vZoggel 2 – Egelantier       3   – 5
Ons Café – Bankers            4   -10
Random United – LeenenRegiobank   5   – 3
Zunneke – Bleekerven      2   – 7

Uitslagen 9 februari:
Hoofdklasse:
Acfis – Wapen                4  – 3
Daan’s – vGennip          3  – 0
Berkvens – Topparty     9  – 0

1e klasse:
Toff – Rehband             3  – 5

2e klasse:
LeenenRegiobank – Bankers (Regl)    3  – 0
Ons Café – Centraal                 1  – 3
Zunneke – Random United   1  – 2

Uitslagen 2 februari:
Hoofdklasse:
Acfis – Canadees            1   – 2
Bij Willem – Wapen      3   – 5
Berkvens – Postel 2        2   – 1
Jagershuis – vGennip    1   – 4

1e klasse:
Rehband – vOtterdijk            4   – 2
Postel 1 – Toff                           2   – 2
Beken/HDSolar – Breukers  3   – 3
Centersnacks – Hurkmans    1   – 0
DeskaMarkt8                 – Boetselaers            1   – 4

2e klasse:
CuundersGlashelder – Centraal    2   – 5
Sphinx – Bleekerven                        2   – 5
Zunneke – LeenenRegiobank         2   – 6
Educontract – Bankers                     1   – 6

Uitslagen 26 januari:
Hoofdklasse:
Steenstra – Wapen         2   – 2
vZoggel 1 – vGennip       1   – 3
Jagershuis  – Canadees  2   – 3
Berkvens – Acfis              2   – 4

1e klasse:
Beken/HDSolar – vOtterdijk    6   – 1
DeskaMarkt8 – Hurkmans        1   – 2
Breukers  – Centersnacks           2   – 3

2e klasse:
Ons Café – Egelantier                  2   – 0
Random United – Centraal         3   – 2
Bleekerven – Bankers                   3   – 7
vZoggel 2 – CuundersGlashelder  2   – 2

Uitslagen 19 januari:
Hoofdklasse:
Berkvens          – vGennip                 14   – 3
Bij Willem          – Canadees               5    – 2
Topparty           – Wapen                   2    – 1
Steenstra          – Daan’s                   4    – 0
Postel 2            – Acfis                      2    – 2

1e klasse:
Postel 1            – Loomans                0    – 5
Breukers           – Hurkmans               2    – 1
Boetselaers       – vOtterdijk               8    – 6
Rehband           – Kanters                  5    – 3

2e klasse:
Zunneke            – Centraal                 3    – 1
Educontract      – Egelantier               0    – 4
Ons Café          – vZoggel 2              1    – 5
Sphinx              – LeenenRegiobank   2    – 3

Uitslagen 12 januari:

Hoofdklasse:
vZoggel 1                    – Bij Willem               2    – 6

1e klasse:
Beken/HDSolar            – Kanters                  4    – 5
Breukers                      – Boetselaers            4    – 2
Centersnacks               – Postel 1                 1    – 7
Loomans                     – Rehband                3    – 2
DeskaMarkt8               – Toff                       6    – 8

2e klasse:
CuundersGlashelder     – Random United      5    – 4
Egelantier                    – Ons Café               2    – 3
LeenenRegiobank        – Zunneke                 2    – 1
Bankers                       – Educontract           7    – 2
Bleekerven                   – Sphinx                   10  – 0

Uitslagen 5 januari:
1e klasse:
Hurkmans – Loomans  2    – 2

2e klasse:
Ons Café  – Random United      2    – 3

Uitslagen 29 december:
Hoofdklasse:
vGennip – Wapen                      0    – 6
vZoggel 1 – Postel 2                    3    – 2
Steenstra – Canadees                 4    – 1

1e klasse:
Centersnacks – Boetselaers      2    – 2
Rehband – Postel 1                     3    – 7
Breukers – Beken/HDSolar      2    – 7
Kanters  – Loomans                   2    – 7

2e klasse:
Random United – vZoggel 2    0    – 2
Sphinx  – Educontract              0    – 3

Uitslagen 22 december:
1e klasse:
Kanters – Toff                 1    – 2
Toff – Centersnacks        2    – 1

2e klasse:
Random United – Educontract     6    – 1
Random United – Sphinx              4    – 1

Uitslagen 15 december:
Hoofdklasse:
vGennip  – Canadees                    3 – 3
Postel 2 – Berkvens                     4 – 2
Topparty – Bij Willem                  3 – 6
vZoggel 1 – Wapen                        4 – 4

1e klasse:
Toff – Postel 1                                     3 – 2
Kanters – Rehband                            2 – 12
DeskaMarkt8 – Beken/HDSolar     2  – 0
Boetselaers – Centersnacks            5  – 3

2e klasse:
Educontract – Zunneke                   2 – 8
Bleekerven – CuundersGlashelder  0 – 5
Sphinx – Ons Café                              0 – 3
Centraal – Random United              0 – 1
Egelantier  – vZoggel 2                      0 – 4

Uitslagen 8 december:
Hoofdklasse:
vZoggel 1                    – Canadees         6    – 0
Steenstra                     – Bij Willem         gestaakt bij 1-3 (reglementaire 0-3 zege voor Bij Willem)
Acfis                           – Topparty          2    – 9
Jagershuis                   – Berkvens          0    – 7
Daan’s                         – Postel 2           6    – 3

1e klasse:
Rehband                      – Toff                 3    – 5
Breukers                      – Loomans          3    – 2
Hurkmans                    – Postel 1           1    – 7
Beken/HDSolar            – Centersnacks   2    – 4
vOtterdijk                     – Kanters            4    – 0

2e klasse:
Bankers                       – vZoggel 2        2    – 4
Random United            – Egelantier         3    – 2
LeenenRegiobank        – Centraal           1    – 5

Uitslagen 1 december:
Hoofdklasse:

Daan’s                         – Topparty                     6          – 2
Postel 2                       – Canadees                    2          – 2
vZoggel 1                    – Berkvens                     2          – 6
Bij Willem                    – Acfis                           5          – 5
vGennip                       – Steenstra                    2          – 6

1e klasse:
Beken/HDSolar            – Postel 1                      9          – 2
DeskaMarkt8               – Kanters                       7          – 1
Centersnacks               – Loomans                     1          – 1
vOtterdijk                     – Rehband                     2          – 3
Hurkmans                    – Toff                            0          – 2

2e klasse:
Sphinx                         – vZoggel 2                   1          – 7
Zunneke                      – Ons Café                    1          – 5
Educontract                 – CuundersGlashelder     2          – 9

Uitslagen 24 november
2e klasse:
Bankers – Egelantier                               3 –  2
LeenenRegiobank – Educontract              5 –  1
Zunneke – vZoggel 2                              2 -13
Centraal – Bleekerven                             2 –   2

Uitslagen 17 november:
Hoofdklasse:
vGennip                       – Bij Willem               3    – 1
Daan’s                         – Berkvens                  2    – 4
Wapen                         – Postel 2                    3    – 5
vZoggel 1                    – Jagershuis                7    – 0
Steenstra                     – Topparty                 4    – 4

1e klasse:
Boetselaers                 – Postel 1                    3    – 3
Breukers                      – Kanters                   2    – 4
DeskaMarkt8               – Loomans               4    – 2

2e klasse:
Bleekerven                – LeenenRegiobank   7    – 1
Sphinx                         – Egelantier               0    – 4
Random United            – Bankers                7    – 4
Educontract                 – Centraal                 1    – 3

Uitslagen 10 november:
vGennip                         – Topparty                1   – 1
Canadees                      – Postel 2                 2   – 1
vZoggel 1                      – Acfis                      3   – 1

1e klasse:
Centersnacks                 – Kanters                  1   – 1
Boetselaers                   – Toff                       3   – 3
Rehband                        – Hurkmans               3   – 0
Breukers                        – vOtterdijk               2   – 1
Loomans                       – Postel 1                 3   – 9

2e klasse:
CuundersGlashelder       – vZoggel 2              2   – 1
Random United              – LeenenRegiobank   3   – 4
Sphinx                           – Centraal                 3   – 3

Uitslagen 3 november:
Hoofdklasse:
vZoggel 1 – Daan’s                 2   – 10
Steenstra – Postel 2               1   – 4
Wapen – Berkvens                 0   – 2
Topparty – Canadees             1   – 4

1e klasse:
Breukers – Rehband               2   – 4
Beken/HDSolar – Toff            2   – 4
DeskaMarkt8 – vOtterdijk     1   – 2
Boetselaers – Hurkmans        1   – 0
Postel 1 – Kanters                    3   – 4

2e klasse:
Bleekerven – Random United   7   – 5
Bankers  – Ons Café                    3   – 3
CuundersGlashelder – Egelantier   0   – 5
vZoggel 2  – Centraal                   6   – 0

Uitslagen 27 oktober:
Hoofdklasse:
Postel 2 – Bij Willem                   4  –  4
Jagershuis – Het Wapen             3  –  1
Berkvens  – Canadees                  4  –  2
Acfis – Steenstra                            1  –  3

1e klasse:
Beken/HDSolar – Hurkmans      6  –  4
Centersnacks –  vOtterdijk           6  –  1
DeskaMarkt 8 – Breukers             2  –  4

2e klasse:
Zunneke – Bankers                        4  –  10
Educontract – Bleekerven             2  –  6
Ons Café –  LeenenRegiobank      4  –  1
Centraal – Egelantier                      2  –  3

Uitslagen 20 oktober:
Hoofdklasse:
Steenstra  – vGennip                   4          – 2
Bij Willem  – Daan’s                    3          – 5

1e klasse:
Postel 1 – DeskaMarkt8             4          – 0

Uitslagen 13 oktober:
Hoofdklasse:
Berkvens – Steenstra                     1   – 3
vGennip – Jagershuis                    1   – 1
Canadees – Topparty                     1   – 1
Wapen – vZoggel 1                         4   – 3

1e klasse:
Rehband – Boetselaers                  5   – 4
Loomans – Hurkmans                  3   – 3

2e klasse:
CuundersGlashelder  – Bankers   2   – 3
Zunneke  – Sphinx                          4   – 1
Ons Café – Bleekerven                  4   – 0
Educontract – Random United   1   – 5
vZoggel 2 – LeenenRegiobank   4   – 3

Uitslagen 6 oktober:
Hoofdklasse:

Berkvens – Bij Willem                  4   – 1
Jagershuis – Topparty                    5   – 1
Wapen – Daan’s                       1   – 3
Acfis – vGennip                     1   – 1
Canadees – vZoggel 1                  0   – 2

1e klasse
DeskaMarkt8 – Rehband                    3   – 3
Toff – vOtterdijk                   4   – 2
Beken:/HDSolar – Boetselaers               3   – 3

2e klasse:
Egelantier – LeenenRegiobank      6   – 1
Bleekerven – vZoggel 2                  1   – 6
Centraal – Bankers                     0   -10
Ons Café – CuundersGlashelder   3   – 1

Uitslagen 29 september:
Hoofdklasse:
Bij Willem – vZoggel 1                  5    – 8
Acfis – Jagershuis                          2    – 3
Topparty – vGennip                       1    – 4

1e klasse:
Postel 1 – Breukers                         2    – 2
Kanters – Hurkmans                      3    – 0
Centersnacks – DeskaMarkt8       3    – 0
Loomans  – Boetselaers                 0    – 0
Rehband – Beken/HDSolar          5    – 2

2e klasse:
Ons Café – Educontract                7    – 0
Random United – Zunneke           4    – 0
vZoggel 2  – Bleekerven                10   – 4
CuundersGlashelder  – Sphinx    3    – 3

Uitslagen 22 september:
Hoofdklasse:
Topparty – vZoggel 1                     1    – 6
Jagershuis- Steenstra                   1    – 1
Postel 2 – Wapen                           4    – 1
Canadees – Acfis                            2    – 2

1e klasse:
Kanters – Boetselaers                     2    – 3
Loomans – Beken/HDSolar          7    – 4
vOtterdijk – Hurkmans                  1    – 1
Toff – Breukers                                2    – 0

2e klasse:
Centraal – Sphinx                          11   – 0
Random United – CuundersGlashelder   3    – 1
vZoggel 2 – Educontract               3    – 1
Egelantier – Bleekerven                4    – 2

Uitslagen 15 september:
Hoofdklasse:
Jagershuis – Daan’s            1    – 2
Bij Willem – vGennip         2    – 2
Wapen – Acfis                      1    – 5

1e klasse:
Centersnacks – Rehband     2    – 7
Hurkmans – Breukers          3    – 1
Postel 1 – Beken/HDSolar   4    – 2
vOtterdijk – Boetselaers       2    – 6
Toff – DeskaMarkt8              2    – 2
Loomans – Kanters               5    – 1

2e klasse:
LeenenRegiobank – Sphinx  2    – 3
Bankers  – Bleekerven          13   – 2

Uitslagen 8 september:

Roman Techno Cup:
Random United – Ons Café  4  – 2

Hoofdklasse:
Bij Willem  – Jagershuis        4  – 1
Acfis  – Berkvens                     0   – 2
Postel 2 – vGennip                  0   – 1
Daan’s  – vZoggel 1                  6   – 3
Canadees  – Wapen                 4   – 3

1e klasse:
Rehband  – Loomans               2   – 4
Postel 1  – Centersnacks          5   – 1
Kanters  – Beken/HDSolar     1   – 2

2e klasse:
Egelantier  – Educontract       5   – 1
Sphinx  – Bankers                     2   -12
LeenenRegiobank  – CuundersGlashelder   2   – 3
Centraal  – Zunneke                  0   – 0

Stichting Zaalvoetbal Someren